Gabinet Kosmetologii Leczniczej i Pielęgnacyjnej - Wodzisław Śląski

Nazywam się Sylwia Dragon. Jestem absolwentką Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, kierunek Kosmetologia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Od kilku lat interesuje mnie kosmetologia i medycyna estetyczna. Kosmetologia jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny, wymaga nieustannego kształcenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności. Uczestniczę w kongresach, sympozjach, konferencjach, licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe światowe i polskie autorytety. Dzięki temu korzystam z wielu znanych, nowoczesnych i skutecznych technologii.

Działanie mojego gabinetu opiera się na stosowaniu skutecznych i bezpiecznych metod, zgodnych ze światowymi standardami i procedurami, które pomogą Państwu skorygować niedoskonałości urody oraz przeciwdziałać starzeniu.


Dane teleadresowe - Gabinet Kosmetologii Leczniczej i Pielęgnacyjnej

Adres: os. Dąbrówki 12D, 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon: 664 058 920

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.